DBBR HEREN LACO VOOR DE 3x OP RIJ KAMPIOEN VAN NEDERLAND! GEFELICITEERD TOPPERS! 

DBBR heren en jeugd 1 wederom succesvol, dames en jeugd 2 onderuit.

Afgelopen weekend stond er een LaCo speelronde op het programma waarin zowel DBBR heren, dames, jeugd 1 en jeugd 2 in actie kwamen. De heren wisten wederom een stevige overwinning te pakken op FDB en won in het Friese Winsum met 4-13 en zijn mede door deze overwinning geplaatst voor de Play-offs. De dames verloren helaas van FDB met 4-7 en is zo goed als zeker uitgeschakeld voor de play-offs, alleen een wonder kan de dames van coach Riekie van Veen nog redden, oftewel twee keer winst en dan zijn ze nog afhankelijk van andere resultaten en onderlinge resultaten. De dbbr jeugd 1 is nog altijd ongeslagen en ook afgelopen zaterdag wisten zij met 10-1 te winnen van RDO. De DBBR jeugd 2 wist dit seizoen nog geen wedstrijd te winnen en ook afgelopen zaterdag was DONHN helaas met 11-0 te sterk.

Helaas is het wedstrijdformulier van de DBBR heren nog niet bevestigd op de NDB site waardoor wij hem hier nog niet kunnen publiceren.

FDB vs DBBR

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Berta Stobbe Ymie Boerstra 3-0
Single 2 Patricia Smit Marlous Focke 2-3
Single 3 Melanie Boersma Sabrina Mulder 1-3
Single 4 Nathalie van Marm Anja van Beek 3-0
Single 5 Jacqueline Draaisma Evelien van Tol 3-0
Reserve 1 Elizabeth Wessels Bianca Los
Reserve 2 Megan Nuwolt
Koppel 1 Patricia Smit Marlous Focke 3-2
Melanie Boersma Bianca Los
Koppel 2 Patricia Smit Sabrina Mulder 2-3
Melanie Boersma Anja van Beek
Koppel 3 Nathalie van Marm Sabrina Mulder 3-0
Jacqueline Draaisma Anja van Beek
Koppel 4 Nathalie van Marm Marlous Focke 3-2
Jacqueline Draaisma Bianca Los
Team 1001 Thuisteam Uitteam 1-0
Captainsgame Berta Stobbe Evelien van Tol 0-3
Eindstand:   7-4

DONHN vs DBBR Jeugd 2

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Roy Rietbergen Demi de Graaf 3-0
Single 2 Wesley Kok Jaimy de Groot 3-0
Single 3 Lerena Rietbergen Lucas van der Kaay 3-0
Single 4 Duncan Oele Lola Haddeman 3-0
Single 5 Damian Vastenburg Dinand Hoek 3-1
Reserve 1 Indy Gul Raoul de Vries
Reserve 2 Arcangelo Tardio
Koppel 1 Roy Rietbergen Dinand Hoek 3-1
Damian Vastenburg Raoul de Vries
Koppel 2 Wesley Kok Dinand Hoek 3-0
Duncan Oele Raoul de Vries
Koppel 3 Roy Rietbergen Jaimy de Groot 3-0
Indy Gul Lucas van der Kaay
Koppel 4 Wesley Kok Jaimy de Groot 3-0
Arcangelo Tardio Lucas van der Kaay
Team 1001 Thuisteam Uitteam 1-0
Captainsgame Lerena Rietbergen Demi de Graaf 3-2
Eindstand:   11-0

DBBR Jeugd 1 vs RDO

Partij Thuisteam Uitteam Score
Single 1 Bas Leeflang Justin Gommel 3-1
Single 2 Andy van de Leek Thijs Otto 3-2
Single 3 Lars Plaisier Jeremy van Steenveldt 3-0
Single 4 Kenzo Honsbeek Brian Wielaard 3-2
Single 5 Moreno Blom Kevin Sloof 3-1
Reserve 1 Jessy Beugelsdijk Ricardo van der Vloed
Koppel 1 Bas Leeflang Justin Gommel 3-1
Andy van de Leek Brian Wielaard
Koppel 2 Kenzo Honsbeek Jeremy van Steenveldt 3-2
Moreno Blom Kevin Sloof
Koppel 3 Bas Leeflang Jeremy van Steenveldt 3-2
Andy van de Leek Kevin Sloof
Koppel 4 Jessy Beugelsdijk Ricardo van der Vloed 3-2
Moreno Blom Brian Wielaard
Team 1001 Thuisteam Uitteam 0-1
Captainsgame Lars Plaisier Thijs Otto 3-2
Eindstand:   10-1
Darts Bond Bollenstreek Rijnland © 2018
%d bloggers liken dit: