MEDEDELING VAN HET WEDSTRIJDSECRETARIAAT

Beste leden. Vanaf 16 maart mag een wedstrijd niet meer verzet worden en in de laatste drie speelweken is een invaller niet meer toegestaan. 

Indien dit toch gebeurd volgt er een schorsing i.v.m. competitie vervalsing.

Organisatie

Organisatie DBBR

Wedstrijdsecretariaat Sandra de Winter sandra@dbbr.nl
06-21837647 (zie tijden) Bij geen gehoor: 0252-376305
Bereikbaar van ma t/m vr: 16.00 – 17.30 uur
19.00 – 21.00 uur
Bestuur
Voorzitter (a.i) Gerrit Wijnands voorzitter@dbbr.nl
Penningmeester (Vice-Voorzitter) Ferry van Veen penningmeester@dbbr.nl
Secretaris Petra Onderwater secretaris@dbbr.nl
Wedstrijdsecretaris Sandra de Winter sandra@dbbr.nl
Algemeen bestuurslid Marjo Wijnands marjo@dbbr.nl
Bestuurslid Marketing & Communicatie Mark Honsbeek mark@dbbr.nl 
 Vertrouwens/contactpersoon Petra Onderwater vertrouwenspersoon@dbbr.nl
Teammanager Dames LaCo Riekie van Veen dameslaco@dbbr.nl
Teammanager Heren LaCo John van der Meij herenlaco@dbbr.nl
Teammanager DBBR jeugd 1 Arjan van der Meij arjanvdmeij@gmail.com
Teammanager DBBR jeugd 2 Miranda Azier jeugd@dbbr.nl
Jeugd algemeen Miranda Azier jeugd@dbbr.nl
Baancontrole John de Winter sandra@dbbr.nl
Webmaster
Mark Honsbeek mark@dbbr.nl
Kas
Kascommissie Tilly Visser
Kascommissie
Overige gegevens
DBBR bankrekeningnr. NL75 RABO 0346 9870 08
Inschrijfnr. KVK 40448131
Darts Bond Bollenstreek Rijnland © 2018